• mapa strony
  • pl
  • en
  • de
Sieć sprzedaży
sieć sprzedaży
Nasz katalog

zamów katalog
sprawdź dlaczego nasze
produkty są
bezkonkurencyjne.

Zamów
wyślij zapytanie

Producent mebli metalowych

Najlepsze w Polsce Meble biurowe Meble Future Line Funkcjonalna szatnia Trwałe meble warsztatowe
Witamy

PROMAG S.A. Producent profesjonalnych mebli metalowych oferuje najwyższej klasy meble warsztatowe oraz szafy pracownicze. 

Na naszej stronie Klienci mogą się zapoznać z pełną ofertą produkowanych mebli warsztatowych: stołów warsztatowych, szafek i wózków warsztatowych. W zakresie wyposażenia szatni pracowniczych i szkolnych oferta PROMAG obejmuje nowoczesne i ergonomiczne szafy ubraniowe, szafy BHP oraz szafy skrytkowe.

Uzupełnieniem oferty są meble metalowe do biur i archiwów. Praktyczne szafy metalowe biurowe, szafy laboratoryjne oraz szafy kartotekowe gwarantują bezpieczne przechowywanie dokumentów.

Na każdym etapie produkcji mebli stawiamy na najwyższy poziom jakości pracy, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom meble "Najlepsze w Polsce"


Zapraszamy do zakupów profesjonalnych mebli metalowych!

Nasza firma PROMAG S.A. jest producentem mebli metalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości meble warsztatowe oraz szafy pracownicze. Na naszej stronie możecie Państwo zapoznać z pełną gamą stołów warsztatowych, szafek i wózków warsztatowych. W zakresie wyposażenia szatni pracowniczych i szkolnych, oferta producenta PROMAG obejmuje nowoczesne i ergonomiczne szafy ubraniowe, szafy BHP oraz szafy skrytkowe.

Istotnym uzupełnieniem oferty są meble metalowe do biur i archiwów. Praktyczne szafy biurowe, szafy laboratoryjne oraz szafy kartotekowe gwarantują bezpieczne przechowywanie dokumentów. Trwale zamykane szafy metalowe szczególnie w kontekście obowiązywania „RODO” będą przydatnym produktem w Państwa firmach.

Na każdym etapie produkcji stawiamy na wysoką jakość wykonania, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom meble „Najlepsze w Polsce, gdyż takim Certyfikatem nasze produkty zostały uhonorowane.

Nasz asortyment stanowi efekt wieloletniego doświadczenia w branży oraz stosowania najnowocześniejszych technologii. Zakład produkcyjny jest zlokalizowany w Bolechowie pod Poznaniem.

Meble metalowe docenione przez najlepszych

Stosowane przez nas technologie produkcji mebli ze stali pozwalają nam z jednej strony nieustannie udoskonalać jakość oferowanych produktów, ich wzornictwo oraz estetykę wykonania, z drugiej natomiast umożliwiają nieustanne zwiększanie mocy produkcyjnych, dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zamówienia w krótkim terminie.

Produkując metalowe meble, kluczową kwestią jest dla nas zagwarantowanie możliwie jak największej funkcjonalności i trwałości przy jednoczesnym zachowaniu ergonomii oraz obowiązujących norm i przepisów. Nasze produkty cechują się solidnością, wysoką jakością oraz bogactwem wzornictwa i kolorów. Znajdą zastosowanie zarówno w punktach serwisowych, warsztatach, halach produkcyjnych, obiektach logistycznych, montażowniach, narzędziowniach, jak i archiwach, szkołach, szatniach, stołówkach, laboratoriach czy marketach.

Nasza firma od wielu lat dokłada wszelkich starań, aby produkowane przez nas wyroby spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wysiłki firmy PROMAG zostały docenione przez Kapitułę Konsumenckiego Konkursu Jakości produktów „Najlepsze w Polsce” która przyznała nam statuetkę Hipolita i prawo oznaczania mebli metalowych do biur, szatni czy warsztatów godłem „Najlepsze w Polsce.” Wspomniany konkurs jest organizowany pod patronatem Towarzystwa imienia Hipolita Cegielskiego. Wyłania on w drodze głosowania produkty, które wyróżniają się zarówno najwyższą jakością, jak i uznaniem klientów.

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce