• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Krzesła warsztatowe

Krzesła przydatne w każdym warsztacie

Krzesła warsztatowe doskonale uzupełniają ofertę mebli dostępnych w naszej ofercie. Stanowią one bardzo funkcjonalny element wyposażenia każdej przestrzeni. Podnoszą one komfort pracy i poprawiają ergonomię stanowiska. Wszystkie oferowane przez nas produkty tego typu posiadają regulację wysokości przy pomocy pneumatycznego podnośnika.

 

 

Pierwsza z naszych propozycji to krzesło warsztatowe NEGRO GTS, które wyposażone jest w antypoślizgowe siedzisko oraz oparcie z miękkiego poliuretanu. Jest ono dostępne w trzech różnych wersjach: z obręczą pod stopy, z podłokietnikami oraz bez obręczy i podłokietników. WEREK to model  z siedziskiem i oparciem ze sklejki, który dostępny jest wersji z oraz bez podnóżka. WORKER posiada antypoślizgowe siedzisko z poliuretanu oraz obręcz pod stopy, a GOLIAT – miękkie tapicerowane siedzisko oraz obręcz pod stopy.

Krzesła warsztatowe NEGRO GTS:

  • antypoślizgowe siedzisko i oparcie z miękkiego poliuretanu
  • dostępne w trzech wersjach: z obręczą pod stopy, z podłokietnikami, bez obręczy czy podłokietników

Krzesła warsztatowe WEREK:

  • obrotowe z siedziskiem i oparciem wykonanym ze sklejki
  • w dwóch wersjach: bez podnóżka, z podnóżkiem

Krzesła warsztatowe bez oparcia:

  • krzesło WORKER - obrotowe o antypoślizgowym siedzisku wykonanym z poliuretanu, wyposażone w obręcz pod stopy
  • krzesło GOLIAT - miękkie, tapicerowane siedzisko, obręcz pod stopy

 

Co poza krzesłami warsztatowymi powinno się znaleźć w takim pomieszczeniu?

Idealne krzesło warsztatowe powinno być zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować w pełni ergonomiczną pozycję pracy, odciążającą plecy oraz lędźwie. Równie praktyczna jest możliwość regulacji kąta siedziska, co pozwala na przyjęcie odpowiedniej postawy. Gdy nasza praca wymaga regularnych zmian pozycji między siedzącą a stojącą, wyposażyć powinniśmy się w specjalny model przeznaczony do tego celu. Alternatywę dla krzeseł warsztatowych stanowią taborety, które świetnie sprawdzą się podczas pracy wymagającej kucania lub schylania się. Taki mebel skutecznie chroni plecy, kolana oraz kostki użytkownika. Często jest on wyposażony w praktyczne półki na śrubki, nakrętki czy narzędzia, dzięki czemu wszystkie niezbędne akcesoria mamy zawsze pod ręką.

Żaden warsztat nie może się także obyć bez stołu. Najlepiej, by był on wyposażony w funkcję regulacji wysokości, dzięki czemu będziemy w stanie przyjąć odpowiednią pozycję w czasie pracy. Może on także posiadać specjalny magnetyczny blat, do którego będziemy mogli przytwierdzić na przykład śrubki czy gwoździe. Na stole znaleźć powinna się także lampka z regulacją kąta padania światła. Warto również zaopatrzyć się w specjalny panel , dzięki któremu zyskamy łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi.

 

kup w sklepie wyślij zapytanie wydrukuj stronę
Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce