• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Meble warsztatowe

Metalowe meble warsztatowe

Wszystko czego potrzebujesz, aby urządzić swój warsztat

Oferowane przez nas meble warsztatowe pozwalają na funkcjonalne i ergonomiczne zagospodarowanie tego typu przestrzeni, a także stanowisk produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkaset różnych kombinacji stołów, szafek, wózków i szaf, które pogrupowaliśmy w linie. Akcesoria dodatkowe w postaci tablic perforowanych, zawieszek, listew na pojemniki i szafek wiszących w zestawieniu z szeroką ofertą mebli pozwalają na kompleksową zabudowę stanowisk montażowych, produkcyjnych i serwisowych.

Oferta pogrupowana jest w 4 podstawowe grupy mebli warsztatowych:

Każda z linii mebli do warsztatu – Future Line, Classical Line, Practical Line, Strong Line, Economy Line - zapewnia Klientom z jednej strony wysoki poziom wyrobów, a z drugiej umożliwia dopasowanie kupowanych produktów do swoich często bardzo indywidualnych potrzeb.

Cechy charakteryzujące poszczególne linie

Solidne meble warsztatowe w atrakcyjnych cenach

Nasze metalowe meble warsztatowe zostały podzielone na cztery linie. Pierwsza z nich to Future Line. Produkty tej linii łączą w sobie najwyższą jakość wykonania oraz niebanalny design. Za sprawą modułowej budowy umożliwiającej tworzenie kilkuset różnych konfiguracji każdego z mebli, linia ta jest bardzo funkcjonalna, a co więcej, pozwala na dopasowanie finalnego produktu do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Future Line to między innymi stoły w trzech wersjach gabarytowych. W standardowej wersji ich blat wykonany jest z dębu olejowanego zabezpieczonego na krawędziach blatu kątownikiem. Oczywiście istnieje możliwość zamiany blatu na inne wykończenie. Do zalet tych produktów zaliczyć można z pewnością dużą nośność osiągającą 1500 kilogramów. Parametr ten (nośność) w przypadku szuflad na teleskopowych prowadnicach wynosi natomiast 100 kilogramów (są one dostępne w 7 różnych wysokościach).

Meble do warsztatu Classic Line to najdłużej istniejąca w ofercie linia meblowa ciesząca się dużym zainteresowaniem klientów PROMAG. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią zarazem proste, jak i funkcjonalne rozwiązania. W serii tej znajdziemy między innymi kontenerki przejezdne, które świetnie sprawdzą się w roli uzupełnienia przestrzeni, w której konieczne jest częste przemieszczanie się pomiędzy stanowiskami pracy. Znajdziemy tu również zamykane na klucz szafki będące w pełni bezpieczną formą przechowywania narzędzi w kompaktowym wydaniu.

PROMAG – wiodący producent mebli warsztatowych

Nasze metalowe meble warsztatowe dostępne są także w linii Practical Line. Produkty te zostały stworzone z myślą o przestrzeniach, w których niezbędne są mocne rozwiązania. To wyroby praktyczne i wytrzymałe, z najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Ostatnia z serii to Economy Line, w skład której wchodzą wysokiej jakości stoły zaprojektowane jednak w taki sposób, aby przy zachowaniu wysokiej jakości osiągnąć nieco niższy poziom cenowy produktów. Znajdą one zastosowanie głównie w sortowniach oraz miejscach do pakowania. Ich modułowa budowa pozwala na dowolną konfigurację. Stoły dostępne są w dwóch wersjach gabarytowych, a ich ceny są bardzo atrakcyjne.

Każda z dostępnych w naszym sklepie linii mebli metalowych warsztatowych – Future Line, Classic Line, Practical Line oraz Economy Line cechują się najwyższą jakością wykonania. Każdy z wchodzących w ich skład produkt możemy z łatwością dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu. Życzymy udanych zakupów!

wyślij zapytanie wydrukuj stronę
Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce