• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Polski Producent mebli metalowych

Meble metalowe oferowane przez PROMAG S.A. są efektem wieloletniego już doświadczenia oraz zastosowania najnowocześniejszych technologii wytwarzania w zlokalizowanym pod Poznaniem zakładzie produkcyjnym. Zastosowane technologie z jednej strony pozwoliły nam na udoskonalenie jakości oferowanych wyrobów, ich wzornictwa i estetyki wykonania, a z drugiej strony zwiększyły nasze moce produkcyjne. W związku z tym możemy teraz realizować Państwa zamówienia w znacznie krótszym terminie.

Przy projektowaniu mebli metalowych celem wiodącym było dla nas zapewnienie jak największej funkcjonalności i trwałości, z zachowaniem zasad ergonomii i obowiązujących norm oraz przepisów.

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, solidnością, bogactwem wzornictwa i kolorów. Znajdują zastosowanie w warsztatach, szatniach, montażowniach, narzędziowniach, izbach pomiarowych, punktach serwisowych, szkołach, stołówkach, marketach, laboratoriach, archiwach, czyli wszędzie tam, gdzie są dokumenty, narzędzia, aparatura, odzież, ubrania robocze.

W swojej ofercie posiadamy kilka tysięcy pozycji asortymentowych.

Większość to wykonania standardowe, ale naszą mocną stroną jest też szybka realizacja rozwiązań nietypowych, dedykowanych konkretnym potrzebom i warunkom pracy.

Atrakcyjność oferty i profesjonalizm załogi znalazł uznanie w oczach wielu naszych Klientów. Potwierdzeniem naszej pozycji rynkowej jest szereg przyznanych naszej firmie i naszym produktom nagród, a w tym nagroda "NAJLEPSZE W POLSCE" dla mebli metalowych.

Chcąc świadczyć naszym Klientom usługi na europejskim poziomie, działamy zgodnie z systemem jakości ISO 9001.

wyślij zapytanie wydrukuj stronę

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”

Najlepsze w Polsce

Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes

Najlepsze w Polsce