• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Stoły stolarskie

Zapewnij sobie należyty komfort pracy!

Warsztat jest miejscem, w którym wykonywane są wszelkiego rodzaju prace naprawcze. To także przestrzeń przeznaczona do majsterkowania. Aby jednak możliwe było bezpieczne oraz komfortowe wykonywanie tego typu czynności, zadbać należy o odpowiednią przestrzeń roboczą. W pomieszczeniu tym znaleźć powinien się między innymi stół warsztatowy stolarski. Bogaty wybór tego typu produktów znajdą Państwo w naszej ofercie.

Stoły warsztatowe stolarskie są wytrzymałe, nadają się do użytku profesjonalnego oraz do drobnych prac domowych. Kupując taki produkt, w pierwszej kolejności należy sprawdzić przestrzeń roboczą na blacie oraz ilość szufladek, w które jest wyposażony. Warto również, by posiadał namagnesowaną powierzchnię, do której z łatwością będziemy mogli przytwierdzić śrubki czy gwoździe. Dzięki temu, wszystkie niezbędna akcesoria możemy mieć zawsze pod ręką.

Stoły warsztatowe stolarskie - z jakich innych materiałów się je produkuje?

Stół warsztatowy powinien być wykonany ze stali nierdzewnej. Jedynie wówczas możemy być pewni, że nie ulegnie uszkodzeniu na skutek działania wilgoci i nie zaatakuje go korozja. Materiał ten jest również odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Zanim kupimy taki produkt, sprawdźmy dokładnie, na ile solidne są nóżki, oraz czy stopy zabezpieczone są przy pomocy specjalnych gumek chroniących przed zarysowaniem podłogę podczas przesuwania mebla.

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce