• mapa strony
 • pl
 • en
 • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Stoły metalowe warsztatowe

Najwyższa jakość w Twoim warsztacie!

W ofercie PROMAG znajdą Państwo stoliki i stoły warsztatowe, które znajdą zastosowanie we wszelkiego rodzaju magazynach czy punktach serwisowych.

Idealny stół do warsztatu powinien spełniać kilka podstawowych wymagań. Musi być on przede wszystkim stabilny oraz wytrzymać nawet bardzo duże obciążenie. Powinien również nie zajmować wiele miejsca i mieć możliwość rozsuwania się czy bezproblemowego transportowania z miejsca na miejsce. Najbardziej praktyczne są modele wyposażone zostały w specjalne szafki, narzędzia oraz pojemniki, w których będziemy mogli przechowywać śrubki, nakrętki, uszczelki i inne akcesoria niezbędne podczas codziennej pracy.

 

 

Stoły warsztatowe to funkcjonalne i trwałe rozwiązania, które pozwalają na optymalną organizację stanowisk roboczych na halach produkcyjnych, w warsztatach, punktach serwisowych itp. Stoły warsztatowe PROMAG posiadają solidną konstrukcję, która ma nośność od 500 kg (linia Economy Line) do aż 3000 kg (linia Strong Line). Konstrukcja stołów warsztatowych wykonana jest z kształtowników stalowych co zapewnia jej wysoką trwałość i nośność.

 

W zależności od potrzeb Klientów blat stołów warsztatowych może być wykonany z:

 • sklejki lakierowanej 36 mm
 • dębu olejowanego 40 mm
 • sklejki lakierowanej 36 mm lub płyty MDF 36 mm pokrytej gumą ryflowaną 3 mm
 • sklejki lakierowanej 36 mm lub płyty MDF 36 mm pokrytej gumą gładką 3 mm
 • sklejki lakierowanej 36 mm lub płyty MDF 36 mm pokrytej PCV 2 mm
 • sklejki lakierowanej 36 mm lub płyty MDF 36 mm pokrytej blachą kwasoodporną 1,5 mm
 • sklejki lakierowanej 36 mm lub płyty MDF 36 mm pokrytej blachą ocynkowaną 1,5 mm
 • laminatu 28 mm w kolorze buk
 • laminatu 25 mm w kolorze popielatym
 • płyty MDF 24 mm pokrytej HPL 3 mm.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ

stoły warsztatowe FUTURE-LINE stoły warsztatowe CLASSIC-LINE stoły warsztatowe PRACTICAL-LINE stoły warsztatowe ECONOMY-LINE


Pod blatem stoły warsztatowe mogą posiadać pustą przestrzeń ale też mogą być wyposażone w półki, szuflady, szafki z drzwiczkami w zależności od wymagań Klientów. Szuflady stołów warsztatowych wyposażone są w prowadnice rolkowe (linia Future Line – wyszuw szuflad 100%) lub w prowadnice teleskopowe (linia Classic Line i Practical Line). W ofercie PROMAG znajdują się różne szerokości szuflad, które zaprojektowane zostały zgodnie z wymogami ergonomii pracy. Najnowsza linia mebli warsztatowych PROMAG Future Linie posiada szuflady wyposażone w listwy informacyjne oraz w nowatorski system ryglowania szuflad, który pozwala na domknięcie szuflady nawet przy zamkniętym zamku. Wszystkie szuflady stołów warsztatowych PROMAG posiadają zamki cylindryczne w systemie Master. 

Stoły warsztatowe są malowane proszkowo w kolorach znajdujących się w palecie RAL zgodnie z życzeniami Klientów, co powoduje, że stanowiska robocze są estetyczne i dopasowane do kolorystyki pomieszczeń.

Stoły warsztatowe PROMAG posiadają modułową budowę, co oznacza, że w łatwy sposób można poszerzyć stanowisko robocze o kolejne rozwiązania, które będą stanowiły całość pod względem wyglądu i funkcjonalności.
Stoły warsztatowe PROMAG mogą stanowić samodzielne stanowisko robocze ale mogą też stanowić fragment linii technologicznej poprzez połączenie ich z przenośnikami, stanowiskami do pakowania i ważenia.

 

Jakie stoły metalowe warsztatowe są dostępne w naszej ofercie?

Ceny stołów warsztatowych dostępnych w naszym sklepie są bardzo zróżnicowane. Serią stworzoną z myślą o wielbicielach klasyki jest Classic Line. Znajdziemy tutaj wyroby posiadające konstrukcję z profili stalowych o nośności 1000 kilogramów w następujących wersjach gabarytowych: SS01 – 115x890x745 milimetrów – możliwość zabudowania z maksymalnie 2 modułami, SS02- 1600x890x745 milimetrów – możliwość zabudowania z maksymalnie 3 modułami oraz SS03 – 2050x890x745 milimetrów – możliwość zabudowania z maksymalnie 4 modułami. Dzięki charakterystycznej, modułowej konstrukcji, możliwe staje się dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Jako producent zapewniamy kompleksowy asortyment!

Kolejna z propozycji to stoły metalowe Practical Line cechujące się dużą wytrzymałością. Zostały one wzbogacone o w pełni funkcjonalne szuflady, które umożliwiają swobodne zagospodarowanie miejsca pracy. Model FSS02 posiada wymiary 1415x890x745 milimetrów i może zostać zabudowany maksymalnie 2 modułami, a FSS03 – 2100x890x745 milimetrów i można go zabudować nie więcej niż 3 modułami. Mamy tutaj również możliwość zakupienia wersji STRONG o nośności aż 3000 kilogramów. Gdy natomiast jesteśmy zwolennikami nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, zaopatrzyć powinniśmy się w stół z serii Future Line.

 


 

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce