• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Stoły warsztatowe na kółkach

Praktyczny mebel dla każdego majsterkowicza

Stoły warsztatowe na kółkach stanowią niezbędny element wyposażenia tego pomieszczenia. Przydadzą się one zarówno zawodowcom, jak i osobom początkującym. Dzięki nim, tak codzienna praca, jak i hobbystyczne majsterkowanie staje się czynnością w pełni komfortową. Taki mebel powinien być przede wszystkim stabilny tak, by wytrzymał kilkusetkilogramowe obciążenie. Bardzo ważna jest także obecność dużego, pojemnego blatu.

Stoły warsztatowe na kółkach mogą być wyposażone w praktyczne uchwyty do zawieszania narzędzi, szuflady, do których będziemy mogli pochować niezbędny sprzęt oraz magnesy umożliwiające przytwierdzenie do nich na przykład gwoździ. Najbardziej zaawansowane modele są wyposażone w centralny zamek oraz zestaw narzędzi. Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na jego pełnowymiarową wersję, warto rozważyć zakup mebla składanego, który zajmuje bardzo mało miejsca i może być z łatwością przenoszony.

Z czego wykonuje się stoły warsztatowe na kółkach?

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest model wykonany z metalu z blatem drewnianym. Takie połączenie gwarantuje meblowi dużą wytrzymałość, komfort użytkowania oraz estetyczny wygląd. Jeśli chodzi o blat, w tym przypadku zastosowanie nie znajdzie drewno sosnowe, które jest zbyt miękkie. Ciekawa propozycja to blat pokryty gumą ryflowaną, dzięki któremu znajdujące się na stole przedmioty nie będą się gubiły. Jeśli na co dzień pracujemy z elementami brudzącymi, lecz niezbyt ostrymi, bez obaw zaopatrzyć możemy się w metalowy blat, który jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Alternatywę dla mebla na kółkach stanowi jego wersja na stabilnych nóżkach.

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce