• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafki warsztatowe na kółkach

Czym cechują się takie meble?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór szafek warsztatowych na kółkach. Tego typu meble znajdą również zastosowanie w magazynach czy działach produkcyjnych. Ich główną zaletą jest mobilność - taki produkt można swobodnie przewozić w różne miejsca magazynu, dopasowując do aktualnych potrzeb. Sprawdzi się on zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Kupując tego typu szafę w naszym sklepie, mogą być Państwo pewni, że posłuży przez długi czas i będzie się prezentowała niezwykle efektownie. Istnieje możliwość dowolnej jej konfiguracji, zarówno pod kątem kolorystyki, jak i wyglądu poszczególnych modułów.

Szafki warsztatowe na kółkach stanowią najbardziej praktyczną wersję tego typu mebli. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy dysponujemy mocno ograniczoną przestrzenią lub wiemy, że podczas wykonywania codziennych prac będziemy musieli ją często przesuwać lub sięgać do znajdującego się za nią sprzętu.

Alternatywy dla szafek warsztatowych na kółkach

Jeżeli nie chcemy decydować się na zakup szafki na kółkach, zaopatrzyć możemy się w jej klasyczną, uniwersalną wersję stojącą, która sprawdzi się w każdym warsztacie. Najlepiej zdecydować się na wersję wykonaną z metalu i malowaną proszkowo (zagwarantuje to meblowi odporność na działanie korozji). Kolejna ciekawa propozycja to szafki wiszące, które stanowią świetne rozwiązanie do niewielkich warsztatów, gdzie miejsce jest znacznie ograniczone. Najbardziej praktyczne są modele z głębokimi półkami, na których bez przeszkód zmieścimy wszystkie narzędzia i akcesoria niezbędne podczas codziennej pracy.

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce