• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafki warsztatowe samochodowe

Zaopatrz w nie swój warsztat już dziś!

Szafki warsztatowe samochodowe są jednym z rodzajów mebli, które powinny się znaleźć w tego typu przestrzeni. Na takich produktach nie należy oszczędzać – powinny nam one bowiem posłużyć przez wiele lat, mimo mechanicznych nacisków oraz narażenia na niekorzystne czynniki zewnętrzne środowiska.

Szafki warsztatowe samochodowe umożliwiają nam utrzymanie porządku w miejscu pracy i szybkie oraz bezproblemowe znalezienie potrzebnych w danym momencie narzędzi czy akcesoriów. Równie praktycznym rozwiązaniem są wieszaki na narzędzia, które świetnie sprawdzą się w szczególności w miejscach pracy o niewielkim metrażu. Warto zaopatrzyć się również w metalowy regał oraz wiszące półki. Wybierając je, szczególną uwagę zwróćmy na ich maksymalne obciążenie, które będzie niezbędne, jeżeli planujemy przechowywać na nich ciężkie przedmioty.

Wysokiej jakości szafki warsztatowe samochodowe od firmy PROMAG

W naszym sklepie mogą się Państwo zaopatrzyć między innymi w wysokie szafki warsztatowe o wymiarach 1020 x 875 x 470 milimetrów. W wersji standardowej posiadają one korpus z blachy stalowej o nośności konstrukcji na poziomie 100 kilogramów, blat z płyty wiórowej gruby na 18 milimetrów, który pokrywa olejoodporna guma ryflowana gruba na 3 milimetry. Z 3 stron pokrywa go rant o wysokości 20 milimetrów. Znajdziemy tu również regulatory umożliwiające poziomowanie. Do wyboru mają Państwo korpus z przegrodą lub bez, a także szuflady lub drzwi i półki. Maksymalna przestrzeń do zabudowy wynosi tutaj 878 milimetrów. Znajdujące się tu szuflady posiadają teleskopowe prowadnice o nośności 40 kilogramów i są zabezpieczone przed wypadaniem.

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce