• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafy metalowe PROMAG

Szafy metalowe do szatni

Szafy metalowe PROMAG - najwyższa jakość produktu

Szafy metalowe PROMAG produkowane są w nowoczesnej fabryce mebli zlokalizowanej w podpoznańskim Bolechowie. Stosowane przez nas zaawansowane technologie, jak i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego oraz wykonywanie produktów cieszących się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez PROMAG szafy metalowe podobnie jak pozostałe meble z naszej oferty uzyskały godło "Najlepsze w Polsce" przyznawane przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego z Poznania.

Poznańska jakość potwierdzona długimi okresami gwarancyjnymi, wysoka jakość stosowanej do produkcji blachy stalowej, nowoczesna malarnia zapewniająca doskonałe parametry mechaniczne i antykorozyjne powodują, że zakup naszych szaf i szafek metalowych zapewnia wysoki poziom zadowolenia Klientow.

Szafy metalowe PROMAG - różnorodność produktów

Szafy metalowe to bardzo szeroka i róznorodna grupa produktów. Pod tym określeniem kryją się często bardzo różniące się od siebie produkty. Wpływ na te niezrozumienie mają często lokalne specyfiki związane z nazewnictwem produktów, czy też nieprezyzyjne określenie oczekiwań w stsosunku do zainteresowań. Najpopularniejszym i najczęściej znajdującym się pod tym terminem produktem są szafy pracownicze. Szafy te realizują niezwykle ważne zadania w firmach, a mianowicie bezpieczne przechowywanie odzieży pracowników, zarówno tej prywatnej jak i słuzbowej. Kolejną grupą szaf metalowych są szafy biurowe przeznaczone do przechowywania dokumentów. Tego typu meble metalowe doskonale sprawdzają się w wielu firmach, bo z jednej strony oferują wysoki poziom trwałości i estetyki, a z drugiej zapewniają bezpieczeństwo przechowywania dokumentów, tak istotne w kontekście obowiązywania rozporządzenia o ochronie danych osobowych "RODO". Jako producent najlepszych w Polsce mebli metalowych nie możemy zapominać o szafach metalowych stricte przeznaczoncyh do warsztatów czy hal produkcyjnych, a więc o szafach narzędziowych czy serwisowych.

 Oferta PROMAG obejmuje zatem:

 Metalowe szafy biurowe

Szafy metalowe PROMAG - bogata kolorystyka

PROMAG wybudował nowoczesną fabryke mebli wyposażoną w nowoczesną automatyczną malarnię szaf i innych mebli metalowych. Dzięki temu możemy zapewnić wykonanie tych produktów w kolorach z bogatej oferty kolorystycznej RAL. Oczywiście jeśli jesteście Państwo zainteresowani szybka dostawą szaf metalowych śpieszymy poinformować, że każdy z naszych produktów posiada tzw. kolorystykę standardową bazową i w tej kolorystyce najczęściej dostepny jest w krótszym terminie, czy nawet "od ręki". Tym niemniej zdajemy sobie sprawę, jak istotne są wrażenia wizualne i pozostawiamy Państwu wybór kolorów w jakich zamawiane szafy maja być ostatecznie pomalowane.

kolorystyka szaf metalowych

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą szaf metalowych wypełnij poniższy formularz

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.
Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce