• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Biurowe szafy metalowe

Czym kierować się wybierając taki mebel?

Metalowe szafy biurowe znajdą również zastosowanie w przypadku warsztatu czy pomieszczenia gospodarczego. Cieszą się one ogromną popularnością zarówno wśród mniejszych, jak i większych firm. Wpływ na to ma między innymi ich solidność – bez przeszkód są one w stanie udźwignąć zarówno ciężkie urządzenia, jak i narzędzia czy duże ilości dokumentów. Nie bez znaczenia jest również ich prosta, minimalistyczna forma, która sprawia, że znajdą one zastosowanie zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych przestrzeni.

Wybierając biurowe szafy metalowe, pod uwagę należy wziąć zarówno funkcje, jakie mają pełnić, jak i to, w jaki sposób chcemy je rozmieścić w przestrzeni. Powinny być one ulokowane w taki sposób, by nie utrudniać współpracownikom poruszania się, a zamiast tego, ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. Takie produkty powinny być dopasowane nie tylko do wielkości pomieszczenia, lecz także do wzrostu pracowników. Świetnie sprawdzą się one w pomieszczeniach otwartych – dzięki stosownemu ich rozmieszczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować przebywającym tam osobom nieco prywatności. Tego typu meble muszą być zarówno estetyczne i wytrzymałe, jak i stabilne. Najlepszym rozwiązaniem będzie model na metalowych nogach.

 

Dlaczego warto zdecydować się na nasze szafy metalowe biurowe?

W naszej ofercie szafy biurowe dostępne są w kilku różnych wersjach. Do wyboru mamy między innymi produkty przeznaczone do przechowywania akt, które świetnie sprawdzą się w archiwach czy instytucjach publicznych. Spotkać możemy się także z meblami na kartoteki, które znajdą zastosowanie na przykład w szkole, szpitalu czy każdym innym miejscu, w którym przechowuje się dużą ilość dokumentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór szaf metalowych biurowych. Produkty PROMAG cechują się najwyższą jakością. Posiadają one możliwość dopasowania do indywidualnych wymagań poprzez zmianę wymiarów czy kolorystyki. Zaufały nam setki firm z całej Polski. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych klientów.

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce