• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafy biurowe na segregatory

Sprawdzony sposób na porządek w dokumentach

W celu zagwarantowania ładu w przechowywanych w miejscu pracy dokumentach, warto rozważyć zakup szafy biurowej na segregatory. W ofercie PROMAG znajdą Państwo bogaty wybór produktów tego typu różniących się wymiarami oraz ilością półek. Cechuje je solidne wykonania oraz duża wytrzymałość, dzięki czemu zaopatrując się w nie, mogą być Państwo pewni, że posłużą Państwu przez długi czas. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w wyborze takiego mebla. W ofercie PROMAG S.A. znajdą Państwo również inne szafy takie, jak szafy skrytkowe, personalne czy na śniadania dla pracowników. Zapraszamy do zakupów!

 

Co warto wiedzieć przed zakupem szafy biurowej na segregatory? 

Wybierając szafę biurową na segregatory, pod uwagę warto wziąć kilka kluczowych kwestii.  Przede wszystkim kluczowa informacją jest jak wysokie będą przechowywane segregatory czy dokumenty. Dodatkowo ważna jest masa tych dokumentów i segregatorów. Oba te czynniki decydują o parametrach szafy, takich jak ilość i rozstaw półek oraz ich nośność. Posiadając te informacje możemy dokonać prawidłowego wyboru szafy, lub też skonfigurować dla Państwa produkt pod indywidualne potrzeby.

W trosce o wygodę użytkowania szaf biurowych na segregatory wszystkie nasze produkty zostały wyposażone w niezwykle praktyczne, regulowane stopki, które zapewnią meblowi należytą stabilność i pozwala na wypoziomowanie szaf nawet w pomieszczeniach o niezbyt idealnych podłogach.

Szafa biurowa na segregatory powinna być zamykana, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów. Nasze szafy wyposażamy standardowo  w ami baskwilowe . Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa przechowywanych w niej poufnych dokumentów i eliminuje ryzyko ich trafienia w niepowołane ręce. Takie rozwiązanie zwiększa również wygodę korzystania z mebla. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce