• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafy i szafki

Najwyższej jakości meble metalowe

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości mebli takich jak szafy metalowe, doskonale Państwo trafili! PROMAG od wielu lat specjalizuje się w produkcji tego typu wyrobów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi modele przeznaczone do przechowywania narzędzi, sprzętu elektronicznego czy odzieży. Dostępne są one w rozmaitych wersjach różniących się od siebie zarówno wymiarami, jak i konfiguracją poszczególnych elementów czy kolorystyką. Dzięki temu są Państwo w stanie zamówić mebel, który będzie w 100% dopasowany do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru!

W metalowe szafki zaopatrują się zarówno osoby prywatne, jak i małe, średnie firmy czy duże przedsiębiorstwa, produkt ten znajduje zastosowanie w rozmaitych branżach. Możemy w nich zarówno przechowywać różnego rodzaju produkty, jak i dokumenty, urządzenia biurowe. Dlaczego warto zainwestować w tego typu produkt?

PROMAG – producent szaf metalowych najwyższej jakości

Metalowe szafy są bardzo solidne, posiadają konstrukcje jak i poszycie wykonane z blachy gwarantujące stabilność, a specjalne zabezpieczenie w postaci powłoki ochronnej zapobiega przed korozją oraz gwarantuje odporność na niekorzystne działanie wilgoci i substancji chemicznych.

Jako producent szaf metalowych, odpowiadamy nie tylko za ich użyteczność, lecz również estetyczny wygląd. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracyjnym, u nas znajdą Państwo meble zarówno do mniejszego biura czy warsztatu, jak i takich o dużych powierzchniach. Różne dostępne kolory ze wzornika RAL sprawiają, że bez przeszkód dopasują Państwo wybrany produkt do barw dominujących w danym wnętrzu.

Meble firmy PROMAG to dobra inwestycja, solidne wykonanie sprawia, że przez długi czas będą Państwu służyły i w znaczący sposób poprawią ergonomię pracy w Państwa biurze, warsztacie, szkole czy zakładzie produkcyjnym. Serdecznie zapraszamy do zakupów i dołączenia do grona zadowolonych klientów firmy PROMAG!

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce