• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafy magazynowe

Jak urządzić przestrzeń tego typu?

Szafy magazynowe to niezbędnym elementem uzupełniającym systemy składowania. Dotyczy to zarówno małych, jak i większych przedsiębiorstw. W takie meble zaopatrzyć powinny się także firmy oferujące sprzedaż czy usługi, które przechowują niezbędne do codziennej działalności produkty. W naszej firmie znajdą Państwo bogaty wybór produktów tego typu w różnych przedziałach cenowych, wielkościach, konfiguracjach poszczególnych elementów oraz wersjach kolorystycznych. Nasze wyroby łączy najwyższa jakość oraz estetyczny wygląd, co doceniły setki Klientów z całego kraju.

Szafa magazynowa może się sprawdzić zarówno do archiwizowania wszelkiego rodzaju dokumentów, jak i przechowywania cennych narzędzi. Istotne, by była ona zamykana na klucz – chronimy się w ten sposób przed dostępem do jej wnętrza osób niepożądanych. Warto wspomnieć o ich bezpieczeństwie przeciwpożarowym, które w przypadku takich mebli ma kolosalne znaczenie.

Co poza szafami magazynowymi powinno się znaleźć w takiej przestrzeni?

W każdym magazynie znaleźć powinny się również stosownie dobrane regały. PROMAG SA jest producentem tego typu produktów - pełna ich ofertę można znaleźć na naszej stronie promag.pl Uzupełnieniem regałów może zostać szafa magazynowa. W naszej ofercie znajduje się bogata gama szaf przeznaczonych do przechowywania różnych elementów wyposażenia magazynowego czy też cenniejszych produktów składowanych w magazynie.

Szafy magazynowe do przechowywania narzędzi – to szafy narzędziowe – jednak ich przeznaczenia można dowolnie zmieniać w zależności od potrzeb. Podobnie rzecz ma się z innymi szafami metalowymi, chociażby takimi jak szafy gospodarcze, czy serwisowe. Dodatkowo jako producent mebli jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa szafy spełniające indywidualne Państwa potrzeby, czyli wykonać na zamówienie szafy specjalnego przeznaczenia..

Szafy magazynowe pełnią istotną rolę w ekosystemie magazynu, uzupełniając funkcjonalnie stosowane w systemie składowania regały metalowe.

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce