• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafy metalowe na dokumenty

Gwarancja bezpieczeństwa dokumentów

Szafy metalowe na dokumenty stanowią niezbędny element wyposażenia każdej firmy. To niezawodny sposób na przechowywanie akt, teczek czy materiałów biurowych, w szczególności tych, które zawierają poufne informacje lub dane osobowe pracowników oraz klientów. Dzięki nim możemy być pewni, że w naszych dokumentach zawsze będzie panował porządek, a potrzebne w danym momencie faktury czy umowy uda nam się znaleźć w kilka chwil bez większych problemów.

Szafa metalowa na dokumenty ma służyć do przechowywania dokumentów, powinna zatem zapewnić bezpieczeństwo ich przechowywania.  W większości sytuacji tego typu szafa nie musi posiadać specjalistycznych zabezpieczeń – wystarczy, że będzie posiadała zamek, czyli będzie zamykana. Taki sposób zabezpieczenia dokumentów wystarczy także w sytuacji przechowywania dokumentów z danymi osobowymi, gdyż zgodnie z RODO - czyli Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych - odpowiedni stopień zabezpieczenia dokumentów ustalany jest wewnętrznie w firmie. Nie ma określonych wytycznych technicznych jakie szafa na dokumenty ma spełniać. Gdy natomiast chcemy przechowywać dokumenty ściśle tajne czy wartościowe, najlepszym rozwiązaniem będzie inny produkt z oferty PROMAG S.A., a mianowicie sejf.. Jego użycie daje pewność że nasze wartościowe przedmioty będą bezpieczne. Zaopatrując się w taki mebel możemy być pewni, że żadne dokumenty nie trafią w niepowołane ręce.

 

Szafy na dokumenty – niezbędnik wśród mebli biurowych

Produkowane przez PROMAG S.A. meble biurowe zapewniają nie tylko wysoki poziom funkcjonalności, nie tylko doskonale przechowują dokumenty, ale dodatkowo są ładne i estetycznie wykonane. Pracując w pomieszczeniu, w którym znajdują się nasze meble uzyskujemy odpowiedni komfort pracy. Pamiętać przy tym należy, że nasze meble metalowe docenione zostały przez Kapitułę Konsumenckiego Konkursu Jakości produktów „Najlepsze w Polsce” która przyznała nam statuetkę Hipolita i prawo oznaczania mebli metalowych do biur, szatni czy warsztatów godłem „Najlepsze w Polsce”.

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce