• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafy narzędziowe

Sprawdzony sposób na przechowywanie sprzętu

Szafy narzędziowe są idealnym sposobem na odpowiednie zagospodarowanie obszaru warsztatu czy punktu serwisowego. Szafy narzędziowe wykonane są z wysokiej jakości zgrzewanej blachy stalowej. Szafy malowane są proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Przed malowaniem są zabezpieczone antykorozyjnie.

Prezentowane szafy ze względu na swoją wytrzymałą i solidną konstrukcję przeznaczone są głównie do przechowywania wszelkiego rodzaju narzędzi użytkowanych w warsztatcie czy na linii produkcyjnej.

Szafy w zależności od preferencji klienta mogą zostać wyposażone w półki, szuflady a ich zawartość może zostać zabezpieczona przed dostępem osób trzecich za pomocą zamków.

 

Szafy narzędziowe FUTURE-LINE Szafy narzędziowe CLASSIC-LINE

Szafy serwisowe PRACTICAL-LINE

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również elementy wyposażenia dodatkowego jak organizery i wkłady do szaf, szuflad, zwiększające ergonomię i komfort pracy.

Nasze szafy to produkt polski, najwyższej jakości, na który udzielamy w zależności od lini produktów 3 lub 4-letniej gwarancji. Metalowe szafy narzędziowe podobnie jak inne meble warsztatowe z naszej oferty i naszej produkcji uhonorowane zostały certyfikatem "Najlepsze w Polsce".

 

Jakie szafy narzędziowe samochodowe warto kupić?

Szafy narzędziowe samochodowe mają nieco inną konstrukcję od ich klasycznych wersji. Muszą one bowiem pomieścić wszystkie sprzęty niezbędne podczas codziennej pracy. Takie meble zwykle mają również wydzieloną przestrzeń na wielkogabarytowe urządzenia takie, jak chociażby kompresory.

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce