• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Szafy warsztatowe

Mebel, który znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie

Szafa warsztatowa to mebel, który ze względu na specyficzne miejsce pracy (nieustanne narażenie na duży nacisk, uszkodzenia czy działanie środków chemicznych) powinien spełniać najwyższe normy dotyczące zarówno wytrzymałości, jak i jakości oraz bezpieczeństwa. Doskonale do tego celu sprawdzą się solidne szafy PROMAG wykonane z grubej blacy i zabezpieczone przed działaniem negatywnych warunków atmosferycznych oraz zarysowań. Do zalet mebli metalowych do warsztatu zaliczyć można również łatwość w utrzymaniu w czystości oraz możliwość zastosowania w wielu różnych gałęziach przemysłu. W takie produkty zaopatrują się zarówno małe firmy, jak i międzynarodowe korporacje.

Kupując metalowe szafki warsztatowe, należy je dopasować do wielkości pomieszczenia, w którym będą się one znajdowały. Dostępne w naszym sklepie wyroby można dowolnie konfigurować, dopasowując do indywidualnych potrzeb. Mają Państwo możliwość zarówno zmiany koloru, jak i wielkości i układu poszczególnych elementów. Z chęcią pomożemy Państwu w dokonaniu ostatecznej decyzji i podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem w branży. Naszym atutem są również atrakcyjne ceny!

 

Jakie szafy warsztatowe można nabyć w PROMAG?

Godnym polecenia produktem są szafy warsztatowe z serii Future Line o solidnej konstrukcji metalowej, obciążenie korpusu wynosi tutaj do 1000 kilogramów. Szafa ta jest dostępna między innymi w wersji z 4 półkami przestawnymi co 20 milimetrów, o nośności 200 kilogramów. Posiada drzwi z zawiasami zewnętrznymi oraz certyfikowany zamek klamkowy.

Druga z propozycji to szafka warsztatowa z szufladami. Jej górna oraz dolna część ma wysokość 565 milimetrów i posiada jedną przestawną półkę co 20 milimetrów, o nośności 200 kilogramów. Środkową część mogą Państwo dowolnie konfigurować w szuflady o wymiarach 60-240x910x380 milimetrów. Każda z części jest zamykana przy pomocy osobnego zamka cylindrycznego w systemie master z kompletem 2 kluczy. Wspomniany system pozwala na otwarcie wszystkich zamków z określonej serii kluczem Master.

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce