• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Wizualizacje 3D mebli metalowych

Jeśli planujesz wyposażyć swój warsztat, szatnie, czy też inny rodzaj pomieszczenia w meble metalowe to doskonale się składa. Przygotujemy dla Ciebie na etapie projektowania wyposażenia wizualizację 3D przedstawiającą Twoje pomieszczenie wyposażone w odpowiedniego rodzaju meble metalowe. Tak przygotowany projekt pozwoli na uniknięcie błędów już na tak wczesnym etapie inwestycji.

PROMAG S.A. jako producent wysokiej jakości mebli metalowych do warsztatu, szatni, biura i szkoły przygotował trójwymiarowe modele wszystkich produkowanych mebli, takich jak stoły, wózki i szafki warsztatowe, wszelkiego rodzaju metalowe szafy narzędziowe, biurowe, czy bhp.

 

 

Jeżeli potrzebujesz abyśmy wykonali dla Ciebie taką wizualizację kliknij w przycisk a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista:

 

 

Różnorodność naszej oferty oraz rozbudowana możliwość konfiguracji poszczególnych mebli, zarówno w zakresie wyposażenia dodatkowego, konkretnej konfiguracji mebla czy też jego kolorystyki umożliwia Państwu dopasowania naszej oferty dokładnie do swoich potrzeb, a z drugiej strony powoduje, że konieczna jest prezentacja wybranych przez Klienta rozwiązań w sposób zapewniający Klientowi pełną świadomość dokonanego wyboru.

 

Jeśli prześlesz nam zatem wymiary swojego pomieszczenia lub rzut tego pomieszczenia w pliku AutoCAD możemy przygotować dla Ciebie indywidualną trójwymiarową wizualizację, dzięki której zobaczysz oferowane przez nas meble w swoim pomieszczeniu, zwiedzisz to pomieszczenie i będziesz mógł sprawdzić czy Twoja koncepcja była prawidłowa.

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce