• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Wózki serwisowe

Akcesorium, bez którego nie obędzie się żaden profesjonalny warsztat

Wózek serwisowy jest nie tylko świetnym uzupełnieniem wyposażenia każdego warsztatu lub serwisu, ale jest jego nieodłącznym elementem usprawniającym pracę W znaczący sposób ułatwia on przenoszenie narzędzi pomiędzy stanowiskami pracy, ułatwiając wykonywanie codziennych obowiązków. Na dostępne w naszym sklepie produkty tego typu udzielamy do 3 lat gwarancji. Są one dostępne w dwóch wersjach gabarytowych i mają konstrukcję z profili stalowych. Pod blatem montowane są praktyczne szuflady oraz półki. Nośność takiej konstrukcji wynosi 180 kilogramów.

 

Wózki serwisowe w różnych odsłonach

Wózek serwisowy to mebel mocno wyspecjalizowany. Na rynku spotkać możemy się na przykład z wózkami platformowymi, których cechą charakterystyczną jest platforma znajdująca się kilka - kilkanaście centymetrów nad ziemią oraz nisko osadzony środek ciężkości. Dobrze sprawdzają się one podczas transportowania narzędzi o dużej wadze. Nie nadają się one jednak specjalnie do poruszania się pomiędzy stanowiskami pracy w warsztacie i oczywiście do transportowania kluczy nasadowych, śrubokrętów czy wierteł. Po prostu inne przeznaczenie.

Równie popularne są wózki taczkowe wyposażone w kosz przypominający swoim kształcie taczkę osadzoną na dwóch kółkach, co zwiększa stabilność takie produktu. Dzięki obecności pompowanych opon, są one w stanie bez przeszkód pokonać wysokie progi.  Także i te wózki nie sprostają wymaganiom pracy w warsztacie.

Dlatego tak ważne jest aby wykorzystywać w pracy zarówno narzędzi jak i wózków dostosowanych stricte do wykonywanych zadań. Dlatego warto skorzystać z oferty wózków serwisowych PROMAG, aby zakupić produkt dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań.

Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana – jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie u nas wózek serwisowy, który pozwoli mu osiągnąć wzrost wydajności pracy

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce