• mapa strony
  • pl
  • en
  • de

dopasuj rozmiar czcionki

A A A

Wózki warsztatowe

Produkt, który powinien się znaleźć w każdym warsztacie

Wózki warsztatowe stanowią jeden z nieodłącznych elementów wyposażenia tego typu przestrzeni – zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorskich. Nieodłącznym elementem takiego mebla metalowego jest uchwyt, rączka, która pozwoli na sprawne transportowanie wózka z miejsca na miejsce.

Wózki znajdą zastosowanie podczas wykonywania prac wymagających częstego sięgania po różne narzędzia oraz akcesoria. Najlepiej, by wybrany model posiadał zaokrąglone krawędzie albo kąty zabezpieczone elastyczną gumą – zagwarantuje to bezpieczeństwo codziennej pracy. Dla podniesienia funkcjonalności i użyteczności produktu wprowadziliśmy do oferty także w modele, zestawy z kompletem narzędzi znajdującym się w specjalnych wkładkach na narzędziach wypełniających szuflady wózka.

 

 

Wózki warsztatowe to naturalne uzupełnienie oferty mebli warsztatowych PROMAG S.A, ułatwiające pracę o dynamicznym charakterze, gdzie konieczna jest duża mobilność i przemieszczanie najczęściej używanych narzędzi między stanowiskami roboczymi. W przypadku używania wózków warsztatowych zyskujemy nie tylko łatwy dostęp do kluczy, wkrętarek, wiertarek, wierteł ale również porządek podczas ich przechowywania.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ

wózki warsztatowe FUTURE-LINE wózki warsztatowe CLASSIC-LINE wózki warsztatowe PRACTICAL-LINE

 

Nasza oferta zawiera wózki warsztatowe będące elementami trzech linii mebli - FUTURE LINE, CLASSIC LINE i PRACTICAL LINE, zróżnicowan zarówno rozmiarem jak i innymi istotnymi parametrami takimi jak chociażby wymiary czy rodzaj zastosowanych modułów - mogą być wyposażone w szuflady czy szafki dostosowane od potrzeb klienta. Klienci najczęściej wyposażają swoje warsztaty w wózki przy okazji zakupu stołów warsztatowych zyskując w ten sposób komfort pracy w każdym jej wymiarze.

 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi wózki warsztatowe Practical Line. Standardowe ich wymiary to: długość - 1030 milimetrów, wysokość – 840 milimetrów, głębokość – 530 milimetrów. Nośność konstrukcji wynosi tutaj 200 kilogramów, a blatu – 100 kilogramów. Mają one korpus wykonany z blachy stalowej oraz blat z płyty MDF o grubości 18 milimetrów pokryty wykładziną PCV grubą na 2 milimetry, zabezpieczony z każdej strony przy pomocy kątownika. Pod blatem znajdują się moduły, które można w dowolny sposób konfigurować, dopasowując do własnych potrzeb, z lewej strony natomiast, znajdziemy praktyczną, metalową rączkę umożliwiającą wygodne transportowanie wózka z miejsca na miejsce.

PROMAG – wiodący producent wózków warsztatowych

Opisywany wózek warsztatowy opiera się na 4 kołach Blickle o średnicy 100 milimetrów – 2 stałych i 2 skrętnych, w tym jeden z hamulcem. Istnieje również możliwość zastosowania innych kół z oferty firmy. Znajdujące się tu szuflady posiadają teleskopowe prowadnice o nośności 40 kilogramów, wysuw szuflad 90%, specjalne zabezpieczenie przed wypadaniem, zamykanie centralne oraz zamek cylindryczny w systemie Master.

Doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego warsztatu stanowić mogą wózki serwisowe z linii Practical Line, które w znaczący sposób ułatwiają transport narzędzi pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy. Posiadają one konstrukcję z profili stalowych i nośność konstrukcji na poziomie 180 kilogramów. Pod blatem znajdują się montowane na stałe szuflady oraz półki (drugie z nich pokryta wysokiej jakości, olejowana guma ryflowana).

 

 

Nasze produkty
zostały odznaczone
prestiżowym godłem
“NAJLEPSZE w POLSCE”
Najlepsze w Polsce
Zostaliśmy
uznani jedną
z najdynamiczniej
rozwijających się
firm w rankingu
magazynu Forbes
Najlepsze w Polsce